Caritas.lv

Aprūpe mājās bērniem

Aprūpes mājās pakalpojums bērniem ar funkcionāliem traucējumiem  pieejams Rīgas valstspilsētā deklarētiem iedzīvotājiem.

Aprūpe mājās pakalpojuma mērķis ir uzlabot ģimenes dzīves kvalitāti, nodrošināt atbalstu bērna ar funkcionāliem traucējumiem aprūpē un pamatvajadzību nodrošināšanā (piemēram, ēšanā, ēdiena pagatavošanā, ģērbšanā, pozicionēšanā, ķermeņa higiēnas nodrošināšanā un rūpēs par izskatu, medikamentu lietošanā), kā arī bērna uzraudzībā, pašaprūpes spēju attīstībā un saturīgā brīvā laika pavadīšanā. 

Lai pieteiktos pakalpojuma saņemšanai, bērnam ir Veselības darbaspēju ekspertīzes ārstu komisijas (VDEĀK) atzinums par īpašas kopšanas nepieciešamību un jābūt deklarētam Rīgā. Pakalpojumam var pieteikties sazinoties ar Līnu Dančausku, tālr. 27018868, e-pasts: lina.dancauska@caritas.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

Pakalpojums tiek realizēts Eiropas Sociālā fonda atbalstītā projekta Nr.9.2.2.3./22/A/024 “Sociālie pakalpojumi bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Rīgā” ietvaros un pakalpojumi tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda.

Sociālo pakalpojumu centra “Terēzes māja” vadītāja Līna Dančauska, tālr.: 27018868,

e-pasts: lina.dancauska@caritas.lv 

Adrese: Ojāra Vācieša iela 6 k-1, Rīga, LV-1004. Klātienes tikšanās iepriekš vienojoties pa tālruni.