Caritas Latvijā uzlabot latviešu un angļu valodas prasmes- sarunu klubiņa nodarbībās!

Caritas Latvija Sabiedrības integrācijas fonda  projekta ietvaros piedāvā latviešu un angļu valodu klubiņus, lai attīstītu labākas sarunvalodas prasmes.

Valodu klubi ir uz sabiedrību orientētas grupas, kurās cilvēki pulcējas, lai praktizētu, mācītos un dalītos ar savām zināšanām kādā konkrētā valodā. Pievienošanās valodas klubam var būt jautrs un efektīvs veids, kā uzlabot valodas prasmes, veidot kontaktus un ienirt ar valodu saistītā kultūrā.

5. decembrī noritēja angļu valodas klubiņa pēdējā ši gada nodarbība. Dalībnieki saņēma dāvaniņas, rotāja svētku eglīti, darbojās radoši, skatījās kīno un atskatījās uz nodarbībās paveikto. Angļu valodas klubiņš noritēja no augusta un atsāksies pavasarī.

Savkārt latviešu valodas klubiņš aktīvi turpinās savu darbu līdz 2023. gada beigām un turpināsies janvāri. Katru otrdienu, plkst 17:30. Caritas Jauniešu centrā.

Pasākumus finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
#KulturaLVUKR2023 #CaritasLatvija #youngcaritas